Ideid ja mõtteid

Lugu, Tootearendus

Korvide algused

Nendega oli selline tore lugu... Kõigepealt oli vannituba, kuhu oli vaja erimõõdus riiulit, millele omakorda oli väga raske leida sobivas mõõdus hoiukorve. Mõeldud tehtud, heegeldame. Postiga saabus valet tooni...

Read More
Lugu

Inspiratsiooniretked loomaaias

Kes käib loomaaias loomi vaatamas, kes aga hoopis taimi. Eriti neid, mida meil tavaliselt puukoolides ja aianduskeskustes ei kohta. Ja kui leidubki, siis ei anna need aimu taime tegelikust suurusest.

Read More
Tee ise

Tormist räsitud männist lauaks

Jäme mänd, millest pool torm laiali lennutas, sai juurelt maha võetud ja edasi ei olnud sellega nagu midagi asjalikku peale hakata. Seal see siis vedeles, ilusal murul, oma kännu kõrval.

Read More
Tee ise

Kasvuhoone töölaud

IKEA häkk! IVAR sarja riiulist saab teha kerge vaevaga asjaliku töölaua. Lisaks saad lõppviimistluse teha sellise nagu ise tahad.

Read More
Nõuanne

Spinat renni!

Kuidas kasutada oma kasvuhoone pinda maksimaalselt? Lisaks sellele, mis maast ülespoole sirgub, võiks ju ka suuremate taimede taha jäävat seina kasutada.

Read More
Lugu

Ulualuse ehitamise lugu

Olin oma peas juba väga pikka aega näinud sellist vabas õhus asuvat loomenurka, mis pakataks rohelusest ja annaks head postiivset energiat. Samas oleks vaikne, taustaks vaid viinapuude õrn sahin.

Read More